Temsilciliklerimizin Adres ve Telefonları

Markalar Birliği Genel Merkezi : 444 3 654

Çağlayan Mah. 2010 Sk. NO:29 Muratpaşa/ANTALYA

ANKARA (Çankaya) Temsilciliği Çok Yakında Açılıyor...
Temsilciliğimizin Web Sayfası

ANKARA (Çukurambar) Temsilciliği Çok Yakında Açılıyor...
Temsilciliğimizin Web Sayfası

ANTALYA (Balbey) Temsilciliği
Balbey Mh. Güntaç İş Hanı K:2 ( Vakıfbank Karşı Çaprazı )

Tel.:(+90 242) 242 40 85 - 242 40 86 - Mail:antalya@48gunde.com
Temsilciliğimizin Web Sayfası


ANTALYA (Konyaalti) Temsilciliği
Uncalı Mh. 24. Cd. No:21 Konyaaltı, ANTALYA (Carrefour üstü - BANIO Yap

Tel.:+90(242) 231 00 22 - Mail:konyaalti@amerikankultur.org.tr
Temsilciliğimizin Web Sayfası


ANTALYA (Lara) Temsilciliği
ŞİRİNYALI MAH. İSMET GÖKŞEN CAD. NO: 96/6-7 ANTALYA

Tel.:+90 (242) 317 01 01 - Mail:lara@48gunde.com
Temsilciliğimizin Web Sayfası


ERZİNCAN MERKEZ Temsilciliği
13 Şubat Caddesi Gün İş Hanı No:1 (Devlet Hastanesi Karşısı)

Tel.:+90 (446) 224 58 58 - Mail:erzincan@48gunde.com
Temsilciliğimizin Web Sayfası


KIRIKKALE (Merkez) Temsilciliği Çok Yakında Açılıyor...
Temsilciliğimizin Web Sayfası

İSTANBUL (Erenköy) Temsilciliği
Şemsettin Günaltay Caddesi No:109 Kat: 1-2-3 Erenköy - İstanbul

Tel.:+90(216) 464 41 41 - (549) 251 83 83 - Mail:erenkoy@amerikankultur.org.tr
Temsilciliğimizin Web Sayfası


İSTANBUL (Fenerbahce) Temsilciliği
Kördere Sk.40-Fenerbahçe-İST

Tel.:0216- 414 3 888 - Mail:fenerbahce@48gunde.com
Temsilciliğimizin Web Sayfası


İSTANBUL (Florya) Temsilciliği
Yakında Açılıyor...

Tel.:--- - Mail:florya@48gunde.com
Temsilciliğimizin Web Sayfası


İSTANBUL (Kavacık) Temsilciliği
Kavacik Mh.Orhan Veli Kanik Caddesi Ozkan Sokak No: 6 Kat: 1-2 Beykoz, Ista

Tel.:+90 (216) 693 37 37 - Mail:kavacik@amerikankultur.org.tr
Temsilciliğimizin Web Sayfası


İSTANBUL (Şişli) Temsilciliği Çok Yakında Açılıyor...
Temsilciliğimizin Web Sayfası

İZMİR (Alsancak) Temsilciliği
Tuna mahallesi. 1710 sok No:9

Tel.:+90 (232) 381 76 36 - Mail:alsancak@48gunde.com
Temsilciliğimizin Web Sayfası