Bizimle İlgili Neler Dediler ?

   
A.GÄ°ZEM ARLI  
Sevgili Amerikan culture derneği ve Nilay hocam; Öncelikle bana karşı olan sevgi ve hoşgörünüzden dolayı sizlere teşekkür ederim.Yıllardır İngilizce dersi almama rağmen hiçbir şey öğrenememiştim.Sizlerin sayesinde İngilizceyi öğrendim.İlk kursa başvurduğumda ‘’biz farklıyız demiştiniz’’gerçekten öylesiniz her şey için teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim.
   
AHMET ÇETÄ°NKAYA  
Öncelikle sizleri tanımaktan ve bu kursa gelmekten son derece mutluyum.Kısa sürede kendimce bir çok şey öğrendim.Şimdiye kadar bilmem gerekenleri bu kadar kısa sürede öğretmenizden çok başarılı bir yol olduğu inancındayım.Sanırım bu kadar kısa süre ancak bu kadar olailir.Ben 2 kur gelmeyi düşünüyordum.İşlerimin yoğunluğundan dolayı bu kurdan sonra gelemeyeceğim. Ama sezon sonu 4 kuru tamamlayacağım Ceyda Hocamla bu sırada pratiğimi geliştirerek döneceğim.Hepinize başarılarınızın devamını diler,bu imkanı sunduğunuz için emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Best Regards See you soon….
   
ALÄ° ERGÃœL AND HAYAL HANSU  
BU yazıyı sadece kendi adıma değil burada olmayan 2.kura gelemeyen arkadaşım Ali ergül ve kendim için yazıyorum. Tabi İngilizce olarak yazmak istedim ama şuan için sanırım biraz zorlanabilirim.Nilay hoca sayesinde kurs bitiminde şakır şakır İngilizce öğrenmiş olabileceğime inanıyorum.
   
BAHAR NAZLI  
Değerli hocalarım ve sevgili arkadaşlarım; Bugün 1. Kurumuzu bitirdik. Birinci kurum(A-1) bu kadar hızlı ve anlaşılır şekilde öğreneceğime ilk başta inanmamıştım. ama şuan inanıyorum.Ve bir ay sonunda kendimi ifade edebilecek duruma geldiğim için çok mutluyum ve çok seviniyorum.Özellikle Ceyda hoca müthiş biri Çok pozitif İngilizceyi sevmemde kendisinin büyük önemi var. Bana güvenimi kazandırdığınız için herkese çok teşekkür ederim.
   
CANSU KOÇAK  
Sevgili Amerikan Kültür ailesi, 2 aylık süreçte İngilizce öğrenmenin zevkini ve mutluluğunu yaşadım. Bir çok İngilizce kursuna gitmeme rağmen burada İngilizcenin kolaylıklarını öğrendim. En basit ve öz yoldan öğrenmemi sağladı. Ve bunun bir diğer etkisi de Güzel öğretmenim Nilay dı İngilizce konuşmada ve öğrenmede artık zorlanmayacağımın farkındayım.Bu yüzden herkese tavsiye ederim… Herkese teşekkür ederim..
   
ENGÄ°N AVUÇ  
Sevgili American culture Ailesi ve Sevgili Nilay Hocam; Öncelikle Amerikan culture ailesinin farkını gördüğümü ve İngilizce öğrenmemde çok faydanız olduğunu belirtmek isterim Nilay hocama teşekkürlerimi bir bor bilirim.Nilay hocama engin İngilizce bilgilerini paylaştığı ve öğrenmem için fazlasıyla fedakarlık gösterdiği için çok teşekkür ederim.Sizin sayenizde İngilizce bilgim ve sevgim çok fazla arttı.Başarılarınızın devamını dilerim.
   
ESRA KAMBER  
Sevgili Değerli Teacher of teachers Hocamız ve 48 günde çalışanları; Yıllardır İngilizce öğrenmek için bir çok girişimim oldu. Ve hepside hüsranla sonuçlandı. Levent hoca ile tanışmam akabinde geliştirdiğiniz sisteme çok inandım. Ve bugün itibari ile 3.seviyeyi bitirdim. Geldiğim noktaya baktığımda doğru sistemle çok yol alınabildiğini gördüm.İngilizce konuşabilmek ve anlayabilmenin hayal olmadığını yaşayarak gördüm. Çıktığım bu yolda başarılı olmama sebep olan herkese binlerce teşekkürler.
   
FÄ°RUZE USLU  
Sevgili Amerikan Kültür ailesi İngilizcenin İ sini bilmeyen biri olarak tabi ki de önceden..Benim için İngilizce konuşmak anlamak bir hayaldi.Lise ve üniversite de hazırlık okumama rağmen İngilizce konuşmasını bilmiyordum.Buradaki sistem az sürede çok önemli yollar kat ettim.Yolda otobüste karşıma çıkan turistlerle rahatlıkla göğsümü gere gere konuşuyorum.Bunu Amerikan kültür ile başardım mutluyum..
   
GÃœLHAN BAÅžKAN  
Yaklaşık iki aydır buraya geliyorum, daha şimdiden bütün zamanlarda cümle kurabiliyorum.Bundan sonraki iki ay içinde ne öğretecekler merak ediyorum. Yaptığım bütün işleri, sürekli eleştiren birisi olarak bu kursu tercih ettiğim için bir an olsun keşke demedim.İyi ki böyle bir kursu düzenlemişler.Tabi ki bu noktaya da Levent hocanın adını söylemeden geçemeyeceğim .Bize verdiği emekler için kendisine saygılarımı bildirir ve çok teşekkür ederim I know he is a good teacher. Kursu tamamladığımızda İngilizceyi sorunsuz konuşacağımı biliyorum ve bunun için çok heyecanlıyım. Bu kursa emeği geçen herkese teşekkür ederim.
   
GÃœRAY KARAAYVAZ  
İlk günden itibaren bana çok şey veren önce CEYDA hocam sonrada Amerikan Kültür derneğine çok teşekkür ederim.Her gün mutlaka bir şeyler öğrendiğimi ve gün geçtikçe ilerlediğimi sağlam temellere oturan bir dile sahip olduğumu hissettim.Her şey için teşekkürler..
   
MERVE TERLEMEZ  
Öncelikle bu kursu seçtiğim için çok mutluyum Aldığım eğitimle hiç İngilizce konuşmazken daha 2. Seviyedeyken rahatlıkla bir İngilizce konuşabilecek seviyeye geldim. Tabi bundaki en büyük etken NİLAY ULUGERGERLİ dir. Onun sayesinde bu seviyeye geldim Öncelikli emeklerinden dolayı ve her kötü anımda yanımda olmaya çalışan benimle ders dışında da bir arkadaş bir abla olan değerli hocama çok teşekkür ederim.Daha sonra kurum çalışanlarının ilgisinden ve sıcaklığından ötürü onlara teşekkürü borç bilirim. Çok kaliteli ve sağlam bir eğitime sahipsiniz. Bana kattığınız şeylerle ilerideki yaşamım da daha başarılı olacağımdan eminim tekrar söylüyorum sizi ve Nilay hocamı seçtiğim için çok mutluyum saygılarla…
   
MUSTAFA ATLADI  
Sevgili Amerikan Kültür ailesi Kursunuza katılmak benim için gerçekten çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bugün 1.kur bitecek ben 2.3. belki de 4.kura kadar devam etmek istiyorum.Daha önce kaç farklı kursa gittim gerçekten içlerinden iyisi olduğunu düşünüyorum.Ceyda hocaya sonsuz teşekkürlerimi bir bor bilirim Bizim için gerçekten çok çaba sarf ediyor.Kemdim adına emeğini boş çıkartmadığımızı ve çıkartmayacağımı belirtmek isterim. Başarılarınız devamını dilerim.
   
MUSTAFA ÅžENLÄ°OÄžLU  
Buraya gelmeden önce kafamdaki soruları ilk derste attım.Onun için 48 gündeye teşekkürler ediyorum özellikle Ceyda teachera kendimi İngilizce konuşmada oldukça iyi konuşucam Ceyda demişken çok iyi bir insan ve bana abla.selin sempatik cana yakın başak keza öyle bütün 48 günde ekibi hepinizin başarılarını diliyorum.
   
NAZÄ°KE ÖRGE  
Amerikan kültür ailesi; Sizinle 1 ay geçirdim ve düşünemeyeceğim kadar güzel ve verimli bir aydı. İnanılmaz keyif alarak İngilizce öğrendim.Bunun için değerli Ceyda Hocama çok teşekkür ediyorum.Bu kadar kısa sürede bu şekilde İngilizceyi konuşabileceğimi ve anlayabileceğimi hiç düşünmezdim Bu bir mucize diyorum.Bu nedenle Amerikan Kültüre çok teşekkür ediyorum. Ve diğer kurlara katılmayı çok istiyorum ve en kısa zamanda tekrar aranızda olmaktan büyük mutluluk duyacağım.
   
NÄ°LAY ALTINAY  
Sevgili Amerikan Kültür ailesi Herkes gibi İngilizce öğrenmek için korkuları ve tereddütleri olan biriydim Şu anda ilk kurun son haftasındayız özellikle bu özgüvenim oluşmasında bana destek olan çok sevgili Ceyda hocama çok teşekkür ediyorum.Çok anlayışlı ve yardım sever tavrı beni çok mutlu etti.Buraya severek ve öğrenme azmi ile geliyorum.Amerikan kültür ailesine ve Ceyda hocama sonsuz teşekkürler..
   
PELÄ°N ÇELÄ°K  
Buraya gelmeden önce tereddütlerim vardı. Bu kadar kısa sürede nasıl İngilizce öğrenilir diye düşündüm.Şu An iyi ki gelmişim ve buradayım diyorum.Bu zaman kadar okulda öğretilen sistemden farklı ve daha mantıklı bir plan var.İngilizceyi seviyordum Şu an daha çok seviyorum.Nilay ulugergerli hocama çok teşekkür ediyorum.Güler yüzlü tavırları ve ilgisi çok güzeldi.Şu an İngilizce mantığıma daha çok Oturdu.Teşekkürler.
   
SAFÄ°YE TURAN  
İlkokuldan beri alışılmış bir şekilde İngilizce dersi görmekteydik. Ta ki kursa gelene kadar .Sıkıcı kitaplar yok Diğer kurslardan farklı bir ders işleme tarzları sayesinde öğrenciye çok şey katmaktalar.Her şey öğrencide bitiyor.Burada Nilay hocama teşekkür ediyorum.Tabi tekrar etmekte önemli her şey derste işlendiği gibi kalmamalı.İngilizceyi tekrar yapıp pratik yapmanızı tavsiye ederim Herkese çok teşekkür ederim..
   
SÃœHEYLA ÖZÜŞ  
Sevgili Amerikan Kültür ailesi Yıllardır öğrenmeye çalıştığım İngilizceyi öncelikle sevdirdiğiniz ve öğrenebileceğime inandırdığınız için çok teşekkür ederim.48 günde bir dilin öğrenilebileceğine bir öğretmen olarak da hiç inanmamıştım. Fakat uyguladığınız sistem o kadar hızlı ilerlememi sağladı ki kurabildiğim cümlelere bakınca ben İngilizceyi gerçekten öğreniyorum diye düşündüm.Özellikle öğretme tekniğine hayran olduğum sevgili öğretmenin LEVENT hocama sonsuz teşekkürler.. English was taught to me here by levent erdem ouat.. Thanks..
   
SEFA ÖZKAN  
İki aylık dönemde en iyi bilgileri benimle paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum. İngilizceyi bana sıkmadan ve zevkle anlattığınız için minnettarım.İngilizceyi buraya gelmeden önce fazla bilmediğim için ve sizi de yardımınızla bekliyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.
   
TUNA HAKAN EKŞİOÄžLU  
Amerikan Kültürdeki tüm arkadaşlarıma öncelikle teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.İş sahibinin kurmuş olduğu sistemi muhteşem bir ekiple son derece iyi sürdürmekteler..Kurs gördüğüm süre içerisinde grammar ve speaking Nilay hoca’nın büyük katkılarıyla oldukça yol aldı.Umarım kurumunuz bu başarının üzerine katarak devam ettirir. Başarılarınızın devamını diliyorum.
   
TURGUT TOPRAK  
Sevgili Yöneticiler; Ben 48 saat ders alan öğrencilerinizden biriyim. Zaman konusunda inanılmaz derecede sıkışıklığım olmasına rağmen anlayışlı hocam ve sınıf arkadaşım sayesinde ilk izlenimlerim harika bir duyguydu.Aşılmaz sandığımız gözümüzde büyüttüğümüz bir engelin ne kadar kolay yolları olduğunu öğrendik.Aldığım bilgiler doğrultusunda kendimi geliştirerek çok daha üst düzey konuşma yapacağıma inanıyorum Yolu bana siz açtınız.Keşke zamanım olsa da 2,3,4,. Kurlara da gelebilseydim.İnanın o zaman hedefime ulaştığımı net olarak rahatlıkla söyleyebilirim.Anlayışlı bilgisi için Nİlay hocam a desteği için sınıf arkadaşım Gökmen e harika binanız için size ve tüm ekibinize teşekkür ederim.
   
VAHÄ°D GÃœLMAMEDOV  
Dear English 48 Today is last day of 2nd course.I ve learned the most important thing’s about English wich will be very usefull in future I d know english before but not so well but with your help I know it better Thank you english 48 it was a good time that evespended and I want to thank my teachers who help me
   
YASÄ°N SARICAN  
Sevgili Amerikan Kültür ve Nilay hocam; Öncelikle bizlere karşı hoşgörünüzden dolayı çok teşekkür ederim Söylediğiniz gibi farklı olduğunuz derslere başlayınca anladım. Yıllarca görmüş olduğumuz İngilizce eğitiminin bize bir şey katmadığını biliyorduk. Derslerinizden sonra bunun daha iyi farkına vardım. Bize verdiğiniz değer ve emeklerinizden dolayı tekrar teşekkür ederim.
   
YILMAZ BÃœLBÃœL  
Sevgili Amerikan Kültür ailesi Sizlerle birlikte burada olup ders almaktan çok mutluyum.Burada olmaktan huzur duyuyorum.Burası benim ikinci ailem Beni 48 günde İngilizceye ikna eden LEVENT hocaya teşekkür ederim Ayrıca bana ders veren güler yüzlü anlayışlı Ceyda hocama teşekkür ederim Umarım ileride yine birlikte oluruz.Beni bu büyük ailenin bir ferdi olarak gördüğünüz için teşekkür etmeyi bir borç bilirim.